Eskalada Team Zone

Instruktorzy

Na rynku usług wspinaczkowych można znaleźć wiele ofert. Zanim na kogokolwiek się zdecydujesz, sprawdź czy dana osoba posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza kiedy dopiero zaczynasz przygodę ze "wspinem", albo chcesz odbyć bezpieczne i certyfikowane szkolenie wspinaczkowe. Odpowiedni instruktor jest gwarancją efektywnego i bezpiecznego szkolenia.

Instruktor sportu AWF ze specjalnością wspinaczki sportowej

Grzegorz Gawryszewski

Rocznik 1985. Swoją przygodę ze wspinaczką rozpocząłem klasycznie, czyli od drzew i murków… Jako 15-letni chłopak trafiłem na niewielką ściankę w podwarszawskim Milanówku i od tamtej pory wszystko się zmieniło. Poczułem, że wspinaniem chce wypełnić całe swoje życie i tak trwam w tym od 21 lat, z czego ostatnie 15 to w głównej mierze praca zawodowa instruktora, szkoląc na warszawskich ściankach czy jurajskich turniach. Wspinaczkowo preferuje słoneczną Hiszpanie, ale nie obce mi są alpejskie ściany, tatrzańskie stanowiska czy indonezyjskie wulkany. W pracy staram się łączyć przydatną, praktyczną wiedzę z wesołą atmosferą szkoleń. A od paru lat towarzyszy mi nieodłączna „Lejla”, stając się moim najwierniejszym kompanem i aktywnym uczestnikiem moich szkoleń. Ktoś kiedyś powiedział o mnie: "Jak już złapie...to nie puści!". A więc nie zwlekaj, tylko pozwól mi się złapać w wir wspinaczki, która stanie się Twoją pasją i sposobem na życie :) "Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale."

Instruktor sportu ze specjalnością wspinaczki sportowej

Jan Luber

w poprzednim wcieleniu prawdopodobnie foksterier. W obecnym, zamiast czterech łap do poruszania się używał głównie dwóch kół. Dzięki rowerowi zwiedził wiele ciekawych miejsc, posiadł sporą wiedzę na temat ortopedii i rehabilitacji oraz obronił pracę magisterską z socjologii. Wspinanie z pasji dość nieoczekiwanie stało się dla niego sposobem na życie i nie przestaje być za to wdzięczny losowi. Ruch to dla niego wszechstronne doświadczenie, które wyraża także słowem i dźwiękiem.

Pudel duży "Królewski"

Layla "Lejla"

W wieku szczenięcym porzuciła wizję wiktoriańskich salonów, kosztem swojskiego życia na łonie natury. Miłośniczka szaleńczych pogoni, pełnych wyskoków i dynamicznych zwrotów, czy też radosnego podgryzania po kostkach. W wolnych chwilach lubi spędzać czas do góry brzuchem na kanapie w otoczeniu swojego Pana. Preferuję wspinaczkę na Jurze, uczestniczka niezliczonych kursów skalnych czy obozów, podczas których zajmuje się doglądaniem i rozbawianiem najmłodszych uczestników.