Oferta szkoleniowa

ŚCIANKA

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami na sztucznych ścianach wspinaczkowych w Warszawie.

ABC Wspinania

Podstawowe szkolenie wprowadzające w świat wspinania.
Omówienie podstawowych zasad bezpieczeństwa i reguł obowiązujących na sztucznych obiektach wspinaczkowych. Przeszkolenie obejmuje naukę zakładania uprzęży, wiązania się do liny węzłem ósemkowym i asekurację na tzw. „wędkę”.

Miejsce: Szkolenie może odbyć się na dowolnej warszawskiej ściance (Stacja Grawitacja, Banacha, Makak, Camp4). Po ukończeniu szkolenia, osoba przeszkolona ma umiejętność samodzielnego wspinania się i asekuracji na tzw. ”wędkę”.

Koszt: 120 PLN/1h

Kurs wspinaczki na sztucznej ścianie

Czterospotkaniowy, pełny kurs przeznaczony dla osób chcących zacząć przygodę ze wspinaczką lub doskonalić podstawowe umiejętności.
Szukasz nowej pasji, oderwania od codzienności, relaksacji i zdrowego trybu życia, a może brakuje ci pewność poruszania się w ścianie, nie wiesz czy prawidłowo używasz sprzęt wspinaczkowy, masz problem z technicznym wspinaniem? Po tym kursie wszystkie problemy przestaną być problemami, a wspinaczka przyjdzie z łatwością. A co najważniejsze - BEZPIECZNIE. Zapewniamy cały potrzebny sprzęt, z wyjątkiem butów wspinaczkowych, ale spokojnie możesz zacząć w zwykłych tenisówkach :)
Po ukończeniu kursu absolwent otrzymuje zaświadczenie ważne bezterminowo, umożliwiające samodzielne wspinanie na wszystkich ściankach w Polsce. Jest to również niezbędne szkolenie, aby móc myśleć o zapisie na kurs skalny.

Miejsce: Zajęcia odbywają się na warszawskich ściankach (Stacja Grawitacja, Banacha, Makak, Camp4). Kurs daje możliwość poznania kilku sztucznych ścian wspinaczkowych w Warszawie.

Czas: Kurs obejmuje 8-10 godzin szkolenia, podzielone na 4 spotkania na ściance.
Najbliższe spotkanie informacyjne i zapisy w sprawie kursu ściankowego odbędzie się w dniu 7.III.2022 (poniedziałek)
al. Bohaterów Września 12 - STACJA GRAWITACJA, godz. 18:30 - Warszawa
Na kurs można zgłosić się również mailem: g.gawryszewski@gmail.com

Koszt od osoby:

 • 380 PLN (w przypadku grup 3-6 osób)
 • 550 PLN w grupach 2-osobowych
 • 800 PLN kurs indywidualny
 • Ceny nie obejmuje kosztów wejścia na ścianki (bilet wstępu).

  Doszkolenie z asekuracji dolnej i metodyki wykonywania wpinek

  Przeznaczone dla osób już wspinających się na tzw. "wędkę", które ukończyły podstawowe szkolenie z asekuracji. Jest to też najlepsza forma nauki dla osób, które wracają do wspinania po dłuższej przerwie i mają wątpliwości czy jeszcze wszystko pamiętają. Szkolenie obejmuje przypomnienie metodyki bezpiecznego wykonywania wpinek oraz asekuracji oddolnej. Na samo koniec szkolenia przeprowadzone zostanie sprawdzenie umiejętności z zakresu wyłapywania lotów/odpadnięć.

  Miejsce: Szkolenie może odbyć się na dowolnej warszawskiej ściance (Stacja Grawitacja, Banacha, WUM, Makak, Camp4).

  Koszt: 150 PLN/1h na osobę

  Lekcje indywidualne | Prywatne treningi | Wspinaczka w prezencie

  Lekcje indywidualne na sztucznej ścianie oraz to najlepsza forma by nauczyć się wspinania i metodyki treningu. Przeznaczone dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
  Coraz bardziej popularne staje się również wykupienie zajeć z instruktorem w formie vouchera (prezent) do wykorzystania w dowolnym terminie.

  Koszt: od 140 PLN/1h

  Sekcja wspinaczkowa dla dorosłych

  Głównym założeniem sekcji jest podniesienie poziomu wspinaczkowego oraz rozwój cech motorycznych pod okiem doświadczonego instruktora. Regularne spotkania treningowe mają na celu podwyższyć sprawność fizyczną, zyskując dobre zaplecze siłowe i wytrzymałościowe niezbędne przy pokonywaniu dróg wspinaczkowych. Nauka i doskonalenie technik wspinaczkowych ułatwi Tobie wspinaczkę z dolną czy górną asekuracją. Pomocny może również okazać się partner wspinaczkowy poznany na sekcji. W okresie wiosenno-jesiennym organizujemy wspólny wyjazdy w polskie skały, jak i też za granicę.
  UWAGA - Uczestnik/Uczestniczka sekcji musi posiadać umiejętność asekuracji oddolnej - możliwość doszkolenia poza godzinami sekcji.
  Liczebność grupy: 4 - 6 osób (zależnie od terminu)

  Miejsca: STACJA GRAWITACJA al. Bohaterów Września 12, Warszawa
  VOLT Boulderownia ul. Zawodzie 16, Warszawa
  CSR WUM ul. Trojdena 2F, Warszawa

  Terminy:
  poniedziałek 20:00-22:00 STACJA GRAWITACJA
  wtorek 19:00-21:00 CSR WUM (okres letni)
  środa 19:30-21:30 VOLT
  czwartek 20:00-22:00 STACJA GRAWITACJA (ostatnie wolne miejsca)

  Koszt (opłata miesięczna):

 • 180 zł - zajęcia raz w tygodniu
 • 300 zł - zajęcia dwa razy w tygodniu
 • W koszt sekcji nie jest wliczona opłata biletu wstępu na ścianę wspinaczkową. Polecamy posiadanie karty Multisportu/Fitprofitu/Medicover Sportu lub zakupienie karnetu. Nieobecności na zajęciach nie upoważnia do mniejszej opłaty za sekcję.

  Sekcja wspinaczkowa dla dzieci i młodzieży

  Czy wasze dzieci od najmłodszych lat wspinały się na pobliskie drzewa, trzepaki czy meble? A może szukacie dla swych dzieci nowych zajęć albo zainteresowań i chcielibyście wspólnie sprawdzić się w wertykalnym świecie? Regularne zajęcia sekcyjne z instruktorem są najlepszą formą aby się przekonać.
  Jako zespół instruktorów pracujemy od wielu lat z dziećmi na ściankach wspinaczkowych. Lata doświadczeń przekonały Nas, że wspinaczka, jak mało która z dyscyplin sportowych, rozwija tak wszechstronnie dzieci i młodzież. Kształtuje w nich poczucie obowiązku za drugą osobę, uczy radzenia sobie w sytuacjach stresowych, a przede wszystkim oferuję dużo radości i satysfakcji ze spędzonego czasu. Nasi uczniowie doskonale się dogadują, mimo czasem dużych różnic wiekowych w grupie, przyjazniąc się poza ścianką. Ich sprawność ruchowa jest zdecydowanie lepsza niż przed rozpoczęciem przygody ze wspinaczką, osiągając tym samym zdecydowanie lepsze wyniki z zajęć wychowania fizycznego.
  Oferujemy indywidualne bądź też grupowe zajęcia dla dzieci i młodzieży na ściance wspinaczkowej. Obszarem naszej działalności są warszawskie ścianki (Śródmieście, Ochota, Mokotów, Wilanów, Ursynów) oraz podwarszawski Milanówek.

  Miejsca: STACJA GRAWITACJA al. Bohaterów Września 12, Warszawa
  VOLT Boulderownia ul. Zawodzie 16, Warszawa
  W Pionie ul. Nowowiejska 37B, Warszawa
  CSR WUM ul. Trojdena 2F, Warszawa
  Miejska Hala Sportowa nr 2 ul. Królewska 69, Milanówek

  Terminy:

 • poniedziałek 17:00-18:30 STACJA GRAWITACJA
 • poniedziałek 18:30-20:00 STACJA GRAWITACJA
 • środa 17:30-19:30 VOLT
 • czwartek 15:15-16:45 W Pionie
 • czwartek 18:30-20:00 STACJA GRAWITACJA
 • piątek 14:30-17:30 Milanówek
 • niedziela 18:00-20:00 STACJA GRAWITACJA

  Koszt (opłata miesięczna): 220 zł - zajęcia raz w tygodniu || 340 zł - zajęcia dwa raz w tygodniu
  W koszt sekcji nie jest wliczona opłata biletu wstępu na ścianę wspinaczkową. Polecamy posiadanie karty multisportu kids/karnetów/itp. Nieobecność dziecka na zajęciach nie upoważnia do mniejszej opłaty za sekcję.

 • Adult climbing sessions

  Want to come climbing, but don't want how to start? Learn to boulder with me and the group of up to 4 english speaking people. I show a taster of what climbing is about, with a focus on having fun. I'll teach you a variety of specific coaching topics, from basic footwork, to dynamic climbing and boulder-reading - so you can pick and mix depending on what you'd like to focus on.
  Climbing is great full-body exercise; it’s sociable, mindful, creative and endlessly fun. You can make your climbing session as easy or as tough as you want, depending on how you feel or what your goals are. Give it a go, you’ll probably get hooked.
  Where? VOLT Boulderownia ul. Zawodzie 16, Warsaw

  When?
  every Tuesday from 7:00pm to 8:45pm.

  Costs (monthly payment): 260 PLN
  The cost does not include the entrance ticket to the climbing wall. We recommend having a multisport / fitprofit / ok system card or purchasing a multi-entrance ticket. Absences from classes don't entitle you to a lower payment.

  Sekcja wspinaczkowa dla firm

  Zastanawialiście się może kiedyś jak podnieść wydajność oraz ulepszyć prace w zespole profesjonalistów w swoich dziedzinach? Wychodząc ku Państwa oczekiwaniom, oferujemy pakiet socjalny dla pracowników firm, w postaci sekcji wspinaczkowej. Nowatorska i zarazem aktywna forma spędzania wolnego czasu po pracy, umożliwi zbudować efektownie działający zespół. Oferując dużo radości z możliwość pokonywania własnych słabości, sekcja przygotuje pracowników do radzenia sobie ze stresem w pracy, komunikacji między sobą oraz odpowiedzialności za powierzone im zadanie.
  W dobie dzisiejszych czasów (COVID-19), kiedy duża cześć osób pracuje zdalnie, a pracownicy widzą się jedynie poprzez komunikatory społeczne, niezastąpione staje się zapewnienie im odpowiedniego zdrowia fizycznego i psychiczego.

  Istnieje również możliwość wprowadzenia do zajęć treningu motywacyjnego, relaksacji neuromięśniowej, czy koncentracji uwagi i wizualizacji z psychologiem sportu Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który zadba o odpowiedni rozwój kondycji psychicznej Państwa pracowników.
  Możemy również zoorganizować szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, poprowadzone prez wykwalifikowanego ratownika medycznego.

  Nietypowe sytuacje, ekstremalne przeżycia oraz ciekawe doznania tworzą doskonałe warunki do zbudowania efektywnie działającego zespołu pracowników.
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wprowadzeniem w swojej firmie pakietu dla pracowników w postaci sekcji wspinaczkowej, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

  Kurs ze ścianki w skały

  Przeznaczone dla osób, którę ukończyły zakres szkolenie pełnego kursu ściankowego. Jest to też najlepsza przygotowania pod przyszły wyjazd rekreacyjny w skały albo przed odbyciem kursu skalnego. Szkolenie "porządkuje" wiedzę nabytą podczas kursu ściankowego, wzbogacając tematykę o zakres nauki i praktyki bezpiecznego przewiązywania się przez stanowisko. Ponadto przećwiczone zostaną zjazdy na linie w przyrządzie górnym. Takie szkolenie najlepiej przygotowuje pod kurs skalny (nowe umiejętności są bardziej przyswajalne i zrozumiałe, bo "człowiek na wysokości, traci na świadomości" ;) ), ale może okazać się również pomocne w trakcie wyjazdu w skały z bardziej doświadczonymi od Nas wspinaczami (uniezależnia Was).

  Miejsce: Szkolenie może odbyć się na dowolnej warszawskiej ściance (Stacja Grawitacja, Banacha, WUM, Makak, Camp4).

  Koszt: od 150 PLN/1h

  Najpopularniejsze usługi

  Kurs ściankowy

  4 spotkania po 2-2.5h

  grupowe lub indywidualnie

  PLNod 380 / kurs

  ZAMÓW

  Sekcja wspinaczkowa

  dla dzieci / młodzieży / osób dorosłych

  zajęcią prowadzone jeden lub dwa razy w tygodniu

  PLNod 180 / miesięcznie

  ZAMÓW

  Kurs ze ścianki w skały

  jednodniowe szkolenie

  Zajęcia prowadzone w grupie lub indywidualnie

  PLNod 150 / 1h

  ZAMÓW

  ABC Wspinania

  podstaowowe 1,5 - 2 godzinne wprowadzenie do wspinania

  grupowe lub indywidualnie

  PLN120 / 1h

  ZAMÓW

  Lekcja Indywidualna

  1,5 godzinne spotkanie

  trening personalny

  PLN180 / lekcja

  ZAMÓW

  Wspinaczka w prezencie

  Voucher | gift card

  spersonalizowany voucher do zrealizowania w ciągu 12 miesięcy

  PLNod 150 / 1h

  ZAMÓW